PROJEKTY WNĘTRZ PRZESTRZENI PRYWATNYCH I KOMERCYJNYCH

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i podmiotów komercyjnych. Projektując przestrzenie prywatne: rezydencje, domy, apartamenty czy niewielkie mieszkania kluczowe jest dla nas podkreślenie ich unikalnego charakteru oraz osobowości samych właścicieli. Projektując przestrzenie komercyjne takie jak: restauracje, sklepy, salony sprzedaży, puby czy gabinety stawiamy na funkcjonalność i wizualne komunikowanie wizerunku danej marki. W kręgu naszego zainteresowania są również osoby bardzo wymagające z ograniczonym czasem wolnym – gwarantujemy im kompleksową opiekę nad inwestycją.

FOTOREALISTYCZNE WIZUALIZACJE WNĘTRZ 3D

Tę usługę kierujemy do firm, które zajmują się produkcją lub promocją konkretnych elementów wyposażenia wnętrz. Prezentujemy je w profesjonalnie zaaranżowanych przestrzeniach, stworzonych indywidualnie do potrzeb danego produktu lub materiału.

WIRTUALNY HOME STAGING 3D

Tu zwracamy się do inwestorów i deweloperów zainteresowanych urozmaiceniem ich materiałów promocyjnych i sprzedażowych. Oferujemy usługę polegającą na stworzeniu aranżacji wnętrza bazując na materiałach i informacjach dostarczonych przez inwestora. Prezentowana w formie fotorealistycznych wizualizacji 3d może z powodzeniem służyć jako element oferty sprzedażowej konkretnych mieszkań lub jako materiał marketingowy promujący nieruchomość.

ZAOPATRZENIE W MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE I WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie w materiały wykończeniowe oraz elementy wyposażenia wnętrz wprost od producentów i fabryk. Całość poprzedza szczegółowy kosztorys (zawierający ilość i opisy materiałów dostosowanych do budżetu i  potrzeb inwestora). Zapewniamy obsługę logistyczną zamówień z dostawą na budowę oraz gwarancję producentów.

WYKONAWSTWO

Współpracujemy z profesjonalnymi i sprawdzonymi wykonawcami w pełnym zakresie prac budowlanych, branżowych, wykończeniowych i meblarskich. Do swoich projektów angażujemy również artystów-malarzy, grafików i rzeźbiarzy.

PROJEKTY I ORGANIZACJA INWESTYCJI POZA GRANICAMI KRAJU

W zakres naszych usług wchodzi także projektowanie inwestycji zlokalizowanych na terenie Unii Europejskiej i w Skandynawii. Organizujemy wykonawców, kompletujemy potrzebne materiały budowlane i wykończeniowe zakupione w Polsce. Zapewniamy pełną logistykę dostawy bezpośrednio do miejsca inwestycji wraz z wszelkimi niezbędnymi procedurami celnymi po stronie polskiej.

Projektujemy również zdalnie. Wymiana informacji przebiega drogą elektroniczną, a dostarczone rysunki wykonawcze zawierają taką ilość szczegółów, że zrealizowanie projektu nie wymaga nadzoru architekta.

O nas

Nasze projekty wyróżnia dbałość o detale,  minimalizm, funkcjonalizm oraz upodobanie do naturalnych materiałów. Wymagania inwestora z jednej strony, z drugiej nasza ambicja i wyobraźnia sprawiają, że projekty, które tworzymy są estetyczne i ponadczasowe.

KONTAKT
  • Kraków / Warszawa
  • +48 698 911 282
  • of@oskarfirek.com
  • Oslo
  • tel.: +47 477 82 504
  • of@oskarfirek.com
This website uses cookies to improve your experience. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. if you wish not to you can change your browser preferences.