W Oskar Firek Architects zajmujemy się usługami z zakresu architektury i projektowania wnętrz. Wywodzimy się z ofdesign – marki, którą w 2012 roku stworzył Oskar Firek, syn krakowskich artystów rzeźbiarzy. Aktualnie jako młody, szybko rozwijający się zespół pracujemy nie tylko w Polsce. Współpracujemy z prywatnymi inwestorami i deweloperami z Norwegii, Wielkiej Brytanii, Kanady i Francji.

W pracy stawiamy na twórcze projektowanie. Indywidualne podejście do klienta, otwartość na nowatorskie rozwiązania oraz świadome odchodzenie od trendów. Kluczowy jest dla nas moment zadowolenia – naszego oraz klienta. Nasze projekty wyróżnia dbałość o detale,  minimalizm, funkcjonalizm oraz upodobanie do naturalnych materiałów. Wymagania inwestora z jednej strony, z drugiej nasza ambicja i wyobraźnia sprawiają, że projekty, które tworzymy są estetyczne i ponadczasowe.

Zespół: Wojciech Firek, Agnieszka Kowal, Magdalena Dębosz, Paulina Firek, Kinga Gibiec.

O nas

Nasze projekty wyróżnia dbałość o detale,  minimalizm, funkcjonalizm oraz upodobanie do naturalnych materiałów. Wymagania inwestora z jednej strony, z drugiej nasza ambicja i wyobraźnia sprawiają, że projekty, które tworzymy są estetyczne i ponadczasowe.

KONTAKT
  • Kraków / Warszawa
  • +48 698 911 282
  • of@oskarfirek.com
  • Oslo
  • tel.: +47 477 82 504
  • of@oskarfirek.com
This website uses cookies to improve your experience. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. if you wish not to you can change your browser preferences.